Hakkımızda

Kuru-baklava
Kuru-baklava

Baklavacı Mahmut Usta olarak firmamız uzun yıllardır bu alanda profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Hizmetler kapsamında geliştirilen tatlılar her zaman en yüksek tüketici memnuniyetini elde etmeyi başarmaktadır. Firmamız alanındaki tecrübesi ve uzman kadrosu ile ele aldığı tüm tatlılarda profesyonel adımların atılmasına özen göstermektedir. Titizlik ve öz veri ile tüm çalışmalar sürdürülmekte ve her zaman olabilecek en kusursuz sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır. Firmamız sağladığı tatlıların tamamında tecrübesini başarılı bir şekilde hissettirmektedir. Şerbetli tatlılar konusundaki uzmanlığımız her gün birçok farklı müşteriye memnuniyet ile hizmet vermemesine olanak tanımaktadır. Firmamız tarafından sağlanan  tatlıların tamamında doğallık ve kalite birinci sırada tutulmakta, tüketici dostu indirimler ve uygun fiyatlar sağlanmaktadır.

fistik-sarma-1
fistik-sarma-1

Özel Tarifler İle Özel Üretim

Firmamız tüketime sunduğu tüm tatlılarda olabilecek en özel tarifleri kullanmaktadır. Yıllardır süre gelen tatlı tarifleri en lezzetli sonuçların ortaya çıkarılmasına imkan tanımakta ve kalite standartlarının korunmasını sağlamaktadır. Özel tarifler ile tatlılar olabilecek en lezzetli hali ile üretilmektedir. Cevizli, fıstıklı ya da sütlü tatlılar konusunda her zaman profesyonel adımlar atıldığından en kusursuz sonuçların ortaya çıkarılması kaçınılmaz bir hal almaktadır. Firmamız alanında uzman personelleri ve bu iş için özel olarak geliştirilmiş ekipman ve araçları ile tatlı üretiminde kalitesini ortaya koymaktadır. Tüm tatlılarda profesyonellik ve kalite korunduğundan benzersiz sonuçlar ile tüketici beklentileri en iyi şekilde karşılanmaktadır.

midye-baklava-f028 (1)
midye-baklava-f028 (1)

Doğadan Gelen Lezzetler

Firmamız tarlı üretimlerinin tamamında doğal lezzetlere yer vermektedir. Bu noktada özellikle tatlıların içerisinde kullanılan ceviz, fıstık ve benzeri malzemelerin yüzde yüz doğal ve saf olması için titiz adımlar atılmaktadır. Aynı zamanda yufka ve şerbetlerin hazırlanması konusunda da yerinde ve doğru adımlar ile doğal yapı korunmaktadır. Hemen her şeyde olduğu gibi tatlılarda da doğal yapı korunduğunda maksimum lezzet elde edilmektedir. Doğadan gelen lezzetler ile tatlılar ilk tüketimde dahi farkını hissettirmeyi başarmaktadır. Firmamızın sağladığı şık, kaliteli ve profesyonel tatlılar doğanın lezzetleri ile birleştiğinde en yüksek memnuniyet oranları elde edilmekte, özel günler, bayramlar, kutlamalar ve çok daha fazlası lezzetli tatlılar ile çok daha neşeli bir hal almaktadır.